Generální  sponzor

J. Tůma

Rybářský sport

 

 

Sponzoři závodu


 


 


VÝSLEDKOVÁ LISTINA 2018

 

 

pořadí jména závodníků sobota ks sobota cm neděle ks neděle cm celkem ks celkem cm
1 Míchal Jiří,Paulovič Marek 105 5105 26 1221 131 6 326
2 Skalický Jakub,Cihelka Marek 80 3983 22 1083 102 5 066
3 Klouček Jan ml.,Košina Pavel 60 3109 36 1754 96 4 863
4 Matoušek Mir.Klapsia Petr 65 3071 31 1301 96 4 372
5 Skalický  Mir.,Skalický Matěj 68 3295 22 1031 90 4 326
6 Dřevo Petr,Gočál Marek 65 3274 20 994 85 4 268
7 Kadlec Zdeněk,Rokoský Jan 57 3069 22 1132 79 4 201
8 Jaroš Milan,Brtna Vladim. 49 2448 36 1658 85 4 106
9 Mlčák Luboš,Neuman Zdeněk 66 3362 15 714 81 4 076
10 Melichar Tomáš,Polovic Lad. 51 2397 35 1675 86 4 072
11 Kubr Jan, Kankrlík Josef 62 3138 17 857 79 3 995
12 Přílepek Miroslav,Sewald Pavel 68 3235 10 557 78 3 792
13 Poláček Petr,Podoubský Vít 42 2200 33 1534 75 3 734
14 Liščák Jan, Krejčí Miros. 57 2972 10 492 67 3 464
15 Eger David,Šulc Jindř. 35 1797 34 1643 69 3 440
16 Vondráček jiří,Matějka Václav 38 1970 27 1416 65 3 386
17 Galko Luboš,Galko Daniel 52 2729 12 603 64 3 332
18 Beránek Jaroslav,Beránek Lukáš 52 2507 16 779 68 3 286
19 Kozák Tomáš,Jány Zdeněk 41 1881 25 1071 66 2 952
20 Čipera David,Čiperová Martina 31 1575 26 1247 57 2 822
21 Pavlovský Aleš,Víteček David 42 2013 17 800 59 2 813
22 Bernard Michal,Velebil Petr 36 1840 18 935 54 2 775
23 Khun Vít.,Polák Martin 36 1706 21 1035 57 2 741
24 Pajer Stanislav,Novák Josef 42 1961 11 489 53 2 450
25 Adamec Josef,Svoboda Frant. 28 1330 24 1108 52 2 438
26 Bečka Pavel,Rysl Pavel 39 1962 10 450 49 2 412
27 Košumberský Karel,Mikl Pavel 29 1511 19 897 48 2 408
28 Spěvák Milan,Hnilička Jiří 37 1841 11 533 48 2 374
29 Provázek Rudolf,Hůda Jan 42 2006 7 302 49 2 308
30 Krajňák Ivan,Malý Josef 38 1824 10 446 48 2 270
31 Dušek Petr,Tůma Jaromír 36 1839 7 290 43 2 129
32 Čihula Marek,Sekanina Petr 32 1610 11 504 43 2 114
33 Urbánek David,Hanák Zbyněk 28 1393 14 701 42 2 094
34 Hlaváček Zdeněk,Kukla Mir. 33 1566 11 479 44 2 045
35 Kotlík Martin,Hradecká Petra 29 1500 12 538 41 2 038
36 Tegel Radek,Žilák Luboš 27 1394 12 614 39 2 008
37 Sýkora Václav,Šlesinger Martin 38 1783 4 167 42 1 950
38 Šamal Jaros., Dvořáček Zden. 25 1302 14 644 39 1 946
39 Sopúch Dušan,Švihorik Josef 35 1608 5 272 40 1 880
40 Ošťádal Pavel,Pohan Ladislav 28 1454 7 348 35 1 802
41 Adamec Michal,Adamec Václav 27 1303 10 493 37 1 796
42 Vondrák Zdeněk,Mácha Vlast. 30 1542 2 97 32 1 639
43 Beneš Jiří,Jůdlová Marta 28 1359 6 265 34 1 624
44 Matějíček Rud, Dočekal Vlad. 23 1153 11 466 34 1 619
45 Kliment Fr.,Bárta Frant. 26 1221 7 337 33 1 558
46 Holeček Martin,Klouček Jan st. 19 941 12 596 31 1 537
47 Dvořák Vlas.,Netíková Bohum. 28 1332 2 91 30 1 423
48 Mojžíš Lukáš,Řádek Jaroslav 26 1121 6 275 32 1 396
49 Munka Imrich,Munka Denisa 26 1233 4 148 30 1 381
50 Čermák Jaromír,Král Jiří 22 1108 6 261 28 1 369
51 Kváš jiří,Ošťádal Tomáš 16 790 13 559 29 1 349
52 Hettner Roman, Kankrlík Ondr 17 828 7 352 24 1 180
53 Šmíd David,Záruba Tomáš 19 944 2 95 21 1 039
54 Doležal Jiří,Janoušek Frant. 18 867 2 101 20 968
55 Hos Martin,Rambousek 12 550 6 271 18 821
56 Koubek Josef, Třešňák Antonín 13 645 2 90 15 735
57 Číž Luboš,Černý Jindřich ml. 11 512 4 188 15 700
58 Nestával Josef,Mádl Jarosl. 9 463 5 224 14 687
59 Jeřábek Petr,Jeřábek Václav 11 523 2 112 13 635
60 Herceg Dušan,Herceg Mirosl. 10 532 2 99 12 631
61 Hrala Jarosl.,Pavlíček Ladisl. 8 402 4 194 12 596
62 Průcha Václav,Wortner Radek 5 242 0 0 5 242
63 Agrostroj 0 0 0 0 0 0
64 Agrostroj 0 0 0 0 0 0

 

Omlouváme se startovní dvojici Kubr Jan, Kankrlík Josef a startovní dvojici Liščák Jan, Krejčí Miroslav, jejichž výsledky jsme chybně započítali do celkové pořadí. Tyto dvě dvojice se nakonec umístily na 11. a 14. místě a budou oceněny dodatečně po domluvě s pořadateli. Ostatní umístění závodníků zůstává dle uvedeného pořadí. Omlouváme se za komplikace způsobené zavedením nového počítačového programu a věříme, že se v budoucnu již nebudou opakovat.



NzVmODk